درباره گروه صنعتی اصیل چوب 

گروه صنعتی اصیل چوب فعالیت خود را از سال 1381در صنعت چوب آغاز نمود و انواع محصولات چوبی به روش خم کاری (لهستانی) را تولید و عرضه می کند. این شرکت نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا تولید می کند.

گروه صنعتی اصیل چوب در سال 1383 موفق به اخذ پروانه تولید از سازمان صنایع دستی و میراث فرهنگی در زمینه نازک کاری چوب گردید.   گروه صنعتی اصیل چوب با تولید میز، انواع صندلی، صندلی بار، چوب لباسی، مبلمان و صندلی راک به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت چوب شناخته می شود و محصولات تولیدی خود را از طریق شبکه گسترده فروش در سراسر کشور توزیع می کند.

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.

 

درباره فروشگاه اصیل چوب

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

فروشگاه گروه صنعتی اصیل چوب از سال 1380 در زمینه ی فروش محصولات سازه های گروه صنعتی اصیل چوبی به سبک خم کاری فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

گروه صنعتی اصیل چوب اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی نام فروشگاه نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد. هدف مدیران گروه صنعتی اصیل چوب خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آن ها است.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. 

فروشگاه

 چرا ما؟ 

گروه صنعتی اصیل چوب به تولید و ارائه انواع محصولات چوبی می پردازد. برتری گروه صنعتی اصیل چوب و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:


نیروی انسانی مجرب

ظرفیت بالای تولید
تولید محصولات بر اساس نیاز مشتری

کیفیت برتر محصولات

تحویل به موقع

خدمات پس از فروش

 

 
پیام مدیر عامل

گروه صنعتی اصیل چوب تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت از آنان است، در دستور کار گروه صنعتی اصیل چوب قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی و کاهش هزینه ها جزو  اولویت ها و برنامه های مدیران گروه صنعتی اصیل چوب است.

در این میان گروه صنعتی اصیل چوب هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید مدیران لایق و اندیشمند خود همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداشته تا اهداف از پیش تعیین شده اش را محقق سازد.

مسعود امین زاده
مدیر عامل گروه صنعتی اصیل چوب